Maak kennis met Jaap en Joke Kramer, het team van Klompenmakerij Traas uit Heinkenszand, in de provincie Zeeland.
Als we het hebben over ons, is dat het team van deze 2 personen die de klompenmakerij heeft.
Helaas is de productie van de klompen gestopt op 1 december 2025. We verkopen nog wel klompen, maar deze halen we bij een collega.
Even kennis maken met Joke

Joke, geboren en getogen in het Zeeuwse Ovezande. Wanneer zij in furie gaat vertellen, komt het Zeeuwse accent al snel naar boven. De winkel ook haar passie. Zij geeft graag advies over alles wat er in de winkel te koop is. Klant tevreden, Joke tevreden.
Even kennis maken met Jaap

Jaap, ook hij is een Zeeuw in hart in nieren, geboren op het mooie dorpje Nisse. Hij werkt al vanaf zijn 14e jaar bij de klompenmakerij. En heeft veel kennis van het klompen vak.
Daarom kon je Jaap meestal vinden in de klompenmakerij, waar hij met veel vakkennis en inzet kwaliteit klompen maakte met een goede pasvorm. Kwaliteit is voor Jaap een must.
Daarnaast is duurzaamheid een belangrijk punt.

